ترندهای جدید کاغذ دیواری در سال ۲۰۱۷

gallery 1489693833 1489671119 wallpaper ottoline de vries - ترندهای جدید کاغذ دیواری در سال 2017

ترندهای جدید کاغذ دیواری در سال ۲۰۱۷

ما در این مطلب می خواهیم در رابطه با کاغذ دیواری با شما صحبت کنیم.

کاغذ دیواری ها همواره دارای طرح ها و رنگ های متنوعی هستند که انتخاب آن ها بستگی به سلیقه شخصی ما دارد.

در ادامه همراه ما باشید تا از طرح های محبوب کاغذ دیواری در سال ۲۰۱۷ بیش تر بدانیم.

کاغذ دیواری

امروزه مردم مانند گذشته روی انتخاب سبک دکوراسیون خود وسواس ندارند. همه مردم امروزه خیلی آسان تر به انتخاب اجزاء دکوراسیون خود می پردازند و سعی می کنند همواره هر آنچه را که احساس آن ها را بهتر می کند، انتخاب کنند.

به همین دلیل هم هست که ما در هر خانه شاهد سبکی خلاقانه با سلایق متفاوت هستیم.

حال ما در ادامه این مطلب قصد داریم چند طرح خلاقانه از کاغذ دیواری ها در سال ۲۰۱۷ را به شما معرفی کنیم.

wallpapers baby names olana 1502900190 - ترندهای جدید کاغذ دیواری در سال 2017

طرح های تو در تو

همه ما می دانیم طرح و رنگ تاثیر بسیار زیادی بر اتاق و نحوه طراحی دکوراسیون ما خواهد داشت. اخیرا یکی از ترندهای جدید موجود در بازار، طرح های تو در تو است که می تواند زیبایی بی مثالی را برای هر اتاقی به ارمغان بیاورد.

همان طور که در تصویر هم مشاهده می کنید در این نمونه انواع رنگ ها مشاهده می شود، اگر چه در تصویر خیلی مشخص نیست ولی برای زیبایی بیش تر در این طرح های از کاغذ های روغنی و براق استفاده می شود تا جذابیتی چند برابر داشته باشد.

استفاده از این طرح به افرادی توصیه می شود که به طرح های سه بعدی و شلوغ علاقه دارند.

gallery 1489693508 gallery 1489670389 graham and brown mural 102917 geo wood neon room set - ترندهای جدید کاغذ دیواری در سال 2017

طرح های هندسی

کاغذ دیواری ها از گذشته تا به امروز یکی از اجزاء مهم، تایر گذار و محبوب در میان همه افراد بوده است. در گذشته بیش تر مردم سعی می کردند طرح هایی را انتخاب کنند که عمومیت بیش تری داشته باشد و برای چندین سال به اصطلاح روی مد باشد! اما امروز هر فرد تنها به دنبال سلیقه خودش است و هیچ کس به مد توجهی ندارد. کاغذ دیواری با طرح های هندسی از آن دسته طرح هایی است که شاید تنها برخی از افراد به آن علاقه مند باشند. این طرح جزء طرح های برتر در سال ۲۰۱۷ هم هست.

استفاده از این طرح به افرادی توصیه می شود که به دنبال طرح های هنری و مدرن هستند.

gallery 1489693611 1489670578 enigma farrow and ball - ترندهای جدید کاغذ دیواری در سال 2017

طرح های هنری

فراموش نکنید که امروزه هر یک از اجزاء خانه ها می تواند نشان دهنده ابعادی از شخصیت افراد باشد. کاغذ دیواری ها یکی از این موارد است که می تواند نشان دهنده ابعاد شخصیتی افراد باشد. بسیاری از افراد به جای تغییر دادن محل زندگی خود، تغییراتی را در محل زندگی خود به وجود می آورند و یا به بازسازی می پردازند.

 استفاده از طرح های هنری می تواند نشان دهنده ذوق و علاقه افراد به هنر باشد. به طور مثال در کاغذ دیواری زیر می توانید نشانه هایی از طبیعت و پرندگانی سمبلیک را ببینید که طرحی بسیار خاص و منحصر به فرد است.

1489693728 gallery 1489670767 arts crafts designs little greene - ترندهای جدید کاغذ دیواری در سال 2017

سخن آخر

امیدواریم این مطلب برای شما مفید بوده باشد. اگر شما هم به طرح های خاصی علاقه دارید، می توانید نظرات خود را با مشاوران اورناتتو در میان بگذارید واز مدلهای ما در سایت اورناتتو دیدن بفرمایید.

درباره نویسنده

efhami

نظرات (1)

با تشکر

طراحی سایت
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلا - فروش ویلا - ویلا شمال