طراحی دفتر اداری به سبک صنعتی در اورناتتو

photo 2017 09 10 13 41 51 - طراحی دفتر اداری به سبک صنعتی در اورناتتو

طراحی دفتر اداری به سبک صنعتی در اورناتتو

MediaCom Offices interior design%20(1) - طراحی دفتر اداری به سبک صنعتی در اورناتتو

شرکت رسانه ای و بازاریابی واقع در ورشو لهستان توسط دفتر معماری Workplace به سبک صنعتی طراحی شده که امروزه این سبک طرفداران بسیاری را به خود جذب کرده و می توان شاهد پروژه های موفقی در سطح جهان بود. در طراحی این فضای اداری از توپوگرافی و زیبایی شناسی جاذبه های ورشو الهام گرفته شده است. طراحان و معماران بر اساس تحقیقات در زمینه استفاده از فضا و سبک کار در سازمان های مختلف، متوجه شدند که طراحی جذاب می تواند به طور قابل ملاحظه ای عملکرد پرسنل را تقویت کند. لذا در این راستا معماران تصمیم گرفتند از بهترین الگوها و الهامات در طراحی شرکت بازاریابی ورشو بهره گیرند و بهترین نتیجه را داشته باشند.
در حال حاضر این دفتر اداری با مساحت  ۳۰۰۰ مترمربع ظرفیت ۳۰۰پرسنل را داراست  و به گونه انعطاف پذیر طراحی شده که حتی می توان ظرفیت را تا ۴۰۰ نفر افزایش داد. همچنین طیف وسیعی از امکانات را با توجه به فعالیت های شغلی و ویژگی های مورد انتظار را ارائه می دهد. در چنین محیطی، میز کار شخصی به کارمندان اختصاص ندارد بلکه تمام فضاها برای پرسنل به اشتراک گذاشته شده است.

MediaCom Offices interior design%20(2) - طراحی دفتر اداری به سبک صنعتی در اورناتتوMediaCom Offices interior design%20(3) - طراحی دفتر اداری به سبک صنعتی در اورناتتوMediaCom Offices interior design%20(4) - طراحی دفتر اداری به سبک صنعتی در اورناتتوMediaCom Offices interior design%20(5) - طراحی دفتر اداری به سبک صنعتی در اورناتتوMediaCom Offices interior design%20(6) - طراحی دفتر اداری به سبک صنعتی در اورناتتوMediaCom Offices interior design%20(7) - طراحی دفتر اداری به سبک صنعتی در اورناتتوMediaCom Offices interior design%20(8) - طراحی دفتر اداری به سبک صنعتی در اورناتتوMediaCom Offices interior design%20(9) - طراحی دفتر اداری به سبک صنعتی در اورناتتوMediaCom Offices interior design%20(10) - طراحی دفتر اداری به سبک صنعتی در اورناتتوMediaCom Offices interior design%20(11) - طراحی دفتر اداری به سبک صنعتی در اورناتتوMediaCom Offices interior design%20(12) - طراحی دفتر اداری به سبک صنعتی در اورناتتوMediaCom Offices interior design%20(13) - طراحی دفتر اداری به سبک صنعتی در اورناتتوMediaCom Offices interior design%20(14) - طراحی دفتر اداری به سبک صنعتی در اورناتتوMediaCom Offices interior design%20(15) - طراحی دفتر اداری به سبک صنعتی در اورناتتوMediaCom Offices interior design%20(16) - طراحی دفتر اداری به سبک صنعتی در اورناتتوMediaCom Offices interior design%20(17) - طراحی دفتر اداری به سبک صنعتی در اورناتتوMediaCom Offices interior design%20(18) - طراحی دفتر اداری به سبک صنعتی در اورناتتو

منبع: https://www.arel.ir/fa/News-View-6531.html
ornatto.ir

درباره نویسنده

س حدادیان

طراحی سایت
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلا - فروش ویلا - ویلا شمال