شومینه های لوکس و جذاب-قسمت چهارم

شومینه های لوکس و جذاب-قسمت چهارم

شومینه های کاربردی لوکس

در این مقاله سعی داریم مدل هایی از شومینه ها را معرفی نماییم که کاربردی تر به نظر می آیند و به نوعی قابلیت اجرایی بیشتری دارند.با اورناتتو همراه بمانید.

شومینه های اتانولی

سازگار با محیط زیست بهترین نامی می باشد که برای این مدل  لوکس میتوان در نظر گرفت. کمپانی “آکوافوکو” بهترین متخصص در زمینه ی تولید این مدل شومینه های شیک و سازگار با محیط زیست می باشد.این مدل  مرتفع و متراکم رومیزی هیچ نمونه ی مشابهی نداشته و در واقع یک مدل نا متعارف است. شعله ی بزرگ این شومینه دارای یک صفحه نمایش با دیواره ی آتشین و ساختارشیشه ای می باشد.این مدل دارای یک ال ای دی زیبا در داخل شعله نیز می باشد.

bioethanol fireplaces 300x200 - شومینه های لوکس و جذاب-قسمت چهارم

مشعل المپیک

این مدل در واقع کاربرد روزمره ندارد. از برترین ویژگی های این مدل دو برابر کردن میزان شعله ی مشعل می باشد. حال بررسی می کنیم تا ببینیم این مشعل چطور کار می کند؟ به سادگی قسمت بالای مشعل را میتوان با فولاد ضد زنگ جایگزین نمود تا مقاومت بیشتری ایجاد شود.این مشعل به عنوان چراغ های تزیینی در مهمانی ها نیز می تواند استفاده گردد. حتی گاهی اوقات نیز از این مشعل برای متصاعد کردن بخار های یخ خشک نیز استفاده می شود.مشابه این مشعل را شرکت فیلیپس با قابلیت درجه بندی تولید نموده است که در مصارف خانگی بیشتر جنبه تزیینی دارد.

Safretti OlympiQ fireplace 2 289x300 - شومینه های لوکس و جذاب-قسمت چهارم

شومینه ی مخصوص باغ محصولی از کمپانی”Nero”

این مدل بهترین گزینه به جهت دوستداران شومینه در فضای آزاد می باشد. اگر شما نیز جز افرادی هستید که عاشق وقت گذرانی در طبیعت و باغ هستید این مدل شمارابرای گذراندن وقت بیشتر در طبیعت تشویق میکند؛ تصور کنید که در انبوهی ازگل و برگ و سر سبزی نشسته اید و هوای دلپذیری را تجربه می کنید و از طرفی به دلیل سوز کمی که در هوا مشاهده می شود تمایل دارید تا نسیم گرمی را نیز تجربه نمایید. تحقق همه ی خواسته های شما با این مدل جذاب امکان پذیر می باشد.

nero garden fireplace 286x300 - شومینه های لوکس و جذاب-قسمت چهارم

گنبد!!

گاهی اوقات یک شومینه تعبیه شده در دیواربه تنهایی می تواند زیباترین، ساده ترین و در عین حال شیک ترین دکور برای خانه ی شما باشد.این مدل با کلیه ی مدل های دیواری موجود در کل جهان متفاوت می باشد.جای تعجب نیست که این مدل رنک بسیار بالایی در بین شومینه های جذاب و لوکس دارد در حالی که قیمت آن گران به نظر نمی رسد.
ساختار این شومینه همچون شومینه ی اتانولی می باشد.در واقع مشعل این مدل بصورت بسیار شیکی در داخل محفظه ی بی نظیر این مدل قرار گرفته است و سوخت اتانلی دارد که با محیط زیست بسیار سازگار می باشد.جنس بدنه ی این مدل آلومینیوم می باشد و قاب محفظه ی آن، ترکیب رنگی مشکی و سفید می باشد که جلوه زیبایی به آن بخشیده است.

cupola 300x229 - شومینه های لوکس و جذاب-قسمت چهارم

شومینه ی برقی

یکی از ارزان ترین مدل ها در بین شومینه های لوکس، این مدل طراحی شده توسط کمپانی فابر می باشد. همان طور که از عنوان آن بر می آید این مدل با الکتریسیته کار می کند. این مدل تمام جذابیت های شومینه ی چوبی را منهای زحمت تامین سوخت یا چوب فراهم می کند. شعله ی زیبای این مدل  که قابلیت نصب بر روی دیوار را دارد بسیار چشم نواز بوده و میتواند به عنوان یک عصر چشم گیر به اتاق نشیمن منزل شما اضافه گردد.

sp6 electric fireplace 300x185 - شومینه های لوکس و جذاب-قسمت چهارم

شومینه ی محافظ آتش

این مدل که یکی از تاپ ترین مدل های شومینه های لوکس می باشد دارای برترین و به نوعی خاص ترین طراحی شومینه می باشد. تصور کنید مبل نشیمن دو نفره ای که میز پذیرایی در وسط ان قرار دارد و بر روی این میز پذیرایی یک شومینه ای قرار دارد که شعله های زیبای آن گرمای آرام بخشی را به فضا القا می کند. تحقق این تصور رویایی اصلا سخت نیست! چرا که کمپانی “Secret North” آن را برآورده ساخته است و نام آن را محافظ آتش نامیده است. ذر نگاه اول تنها موضوع مد نظر دلیل نام گذاری این مدل شومینه می باشد. که در این باره طراح این کمپانی عنوان کرده است که:« این مدل شومینه نظیری ندارد و در عین سادگی و امکانات لوکس،میتواند نیازهای مصرف کننده را به طور اعجاب آوری برآورده سازد.» به عبارت بهتر طراحی مدرن  این مدل به گونه ای مدیریت شده که با وجود اینکه شعله در نزدیک ترین فاصله  قرار دارد، امکان حادثه بسیار کمی برای این مدل وجود دارد. به همین جهت نام آن را محافظ نامیده اند.

secretnorth fireplaces 300x264 - شومینه های لوکس و جذاب-قسمت چهارم

شومینه های لوکسی که در این مقاله به آن اشاره گردید؛ در کل جهان بسیار محبوب هستند و به نوعی از سایر مدل ها کاربردی تر می باشند، چرا که قابلیت اجرا در بیشتر منازل با معماری های متفاوت را دارند.

درباره نویسنده

mahmodi

طراحی سایت
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلا - فروش ویلا - ویلا شمال