شومینه های جذاب و لوکس – قسمت سوم

شومینه های جذاب و لوکس – قسمت سوم

چشم نوازترین مدل های شومینه های لوکس

همانطور که میدانید و قبلا نیز اشاره نمودیم شومینه ها تأثیر شگرفی در دکوراسیون و طراحی داخلی منازل دارند. از این رو در ادامه شومینه هایی که زیبایی دو چندانی را به فضای منزل می بخشند.

تلفیقی از سنتور و نور خیره کننده شهاب !!

این مدل یکی از چشم نواز ترین مدل ها در عرصه ی شومینه های لوکس می باشد. این مدل شومینه بسته به نیاز های مصرف کننده بسیار قبل انعطاف بوده و می تواند طبق سلیقه ی افراد ساخته شود.این مدل شومینه ی قابل حملی هست که تقریبا ۶کیلو وات گرما تولید می کند که قابل بازیابی می باشد. از این رو، این مدل در مصرف سوخت بسیار به صرفه و اقتصادی می باشد. شعله ی مرکزی این مدل، توسط شرکت ماژولیکا تولید می گردد که در طی روند تولید، پوشش سرامیکی اطراف محفظه توسط جداره های قلع سه لایه پوشش دهی شده اند. این امر به منظور جلوگیری از اتلاف گرما به کار می رود. اط لحاظ ظاهری این مدل تلفیقی از سنتور را در ذهن تداعی می کند و شعله های آن همون نور شهاب خیره کننده هستند.

carillon fireball 300x246 - شومینه های جذاب و لوکس - قسمت سوم

شومینه ی  کمپانی “کال فلیم “

بهترین مکان برای استفاده از این مدل در فضاهای خارجی و محوطه ی باز می باشد. این گودال آتش به صورت دو منظوره عمل می کند؛ در واقع هم به عنوان میز مهمانی استفاده می شود و هم شومینه. برای شکل دهی سطح میز از سنگ صنعتی شیشه استفاده می گردد که هم ایمن بوده و هم نمای زیبایی از آتش را از بالا میتوان مشاهده نمود.

cal flame g5000 300x248 - شومینه های جذاب و لوکس - قسمت سوم

 

شومینه گل لاله

اگر شما شومینه ای با شعله ی واقعی میخواهید شرکت ایتالیایی “بیو فایر پلیس” این کار را برای شما انجام داده است. دیدار گل لاله نام محصول جدید این کمپانی بوده که بسیار چشم نواز و اقتصادی می باشد.

به نظر شما دلیل نام گذاری این محصول به گل لاله چیست؟ شکل کلی این محصول ساختاری شبیه به گل لاله دارد.  شعله ای که از قسمت مرکز آن به سمت بالا قرارداد نمای زیبایی را در هنگام روشن شدن به خود اختصاص می دهد. سوخت این شومینه با اتانول می باشد و در چهار حالت دیواری، ایستاده، معلق و بر روی زمین مورد استفاده قرار می گیرد.

tulip 300x229 - شومینه های جذاب و لوکس - قسمت سوم

شومینه دیواری با شعله طبیعی!

یکی دیگر از مدل های شومینه ی لوکس، این مدل کم جا و ساده ی دیوار کوب می باشد که به عنوان گزینه ای به جهت انتخاب پیش روی شما قرار خواهد گرفت. اگر هدف تان تحت تاثیر قرار دادن مهمان های تان باشد این مدل،انتخاب خوبی برای شما خواهد بود. تنها هدف این محصول درخشان از کمپانی “Cosi Home” رساندن شما

به اهداف تان می باشد. سوخت این مدل شومینه نیز از اتانول  می باشد و در سطح خارجی خود از پوشش شیشه ای با ضخامت ۸ میلی متر بهره برده است. این مدل امنیت بسیار بالایی دارد و برای احتراق شعله باید از ریموت کنترلی که برای آن تعبیه شده است، بهره برد. به دلیل سطح هموار و گسترده در این شومینه شما میتوانید کتاب یا مجسمه های مورد علاقه ی خود را به عنوان دکور در کنار سطح شومینه قرار دهید.

 

bio fireplace wall 300x165 - شومینه های جذاب و لوکس - قسمت سوم

 

شومینه ی تصویر طلایی

اگر شما به دنبال یک شومینه ای با شعله های زیاد و اتش افروز و بدون هیچ خطری هستید، این مدل به شما پیشنهاد ویژه می گردد .در ساخت قاب این شومینه از ۲۴قیراط طلا استفاده شده است. در این مدل هیچ دود، بخار و هیچ بویی بر اثر سوخت، استشمام نخواهید کرد. ارزش این ویژگی بسیار بیشتر از سایر مدل های لوکسی می باشد که دارای سوخت اتانولی یا گازی هستند! پس منتظر چه چیزی هستید؟ سفارش خود را ثبت کنید!

planika quadro gold fireplace 300x283 - شومینه های جذاب و لوکس - قسمت سوم

شومینه معلق

اگر شما شیدای دکوراسیون مدرن باشید، حتما از این مدل استقبال خواهید کرد. این مدل همانند یک دستگاه معلق می ماند که در ۸ وضعیت و قطب مجزا و یا حتی به صورت دیوار کوب مورد استفاده قرار می گیرد.

این  مدل زیبا یقینا نگاه خیره کننده ی مهمان های تان را به دنبال خود خواهد کشید. سوخت این دستگاه حجمی حدود ۱٫۵ لیتر می باشد که برای روشن ماند ۶ ساعت به طور مداوم کفایت می کند.

cocoon aeris hanging fireplace 300x273 - شومینه های جذاب و لوکس - قسمت سوم

شومینه کمپانی “KOPPE”

این مدل که در دسته ی شومینه های هیزمی قرار می گیرد، دارای استوانه ای می باشد که قابلیت چرخش ۳۶۰درجه را دارد. خروجی و توان گرمایی این مدل در حدود ۷ کیلو وات می باشد و این مدل بسیار مشابه شومینه های هیزمی با سوخت طبیعی می باشد. روزنه ی شیشه ای نسبتا بزرگی که در بدنه ی این مدل تعبیه شده است نمای خیره کننده ای از شعله های در اتش کشیده شده به نمایش می گذارد. قیمت تقریبی برای هر استوانه را در این مدل در حدود ۳۸۰۰دلار تخمین زده اند.

 

koppe nexus 300x213 - شومینه های جذاب و لوکس - قسمت سوم

زیبایی خیره کننده ی هریک از این مدل ها انتخاب را دشوارتر می سازد، تاحدی که گاهی دوست داریم تمام این مدل ها را در طراحی داخلی فضای مورد نظر به کار بریم؛ اما بهترین روش برای انتخاب برترین و مناسب ترین مدل تنها در نظر گرفتن کلیه ی شرایط و امکانات موجود می باشد.

در بخش بعدی و  انتهایی از این مقاله با معرفی آخرین مدل های تلفیقی شومینه و تکنولوژی های نوین همراهتان خواهیم بود. با ما همراه بمانید.

درباره نویسنده

mahmodi

طراحی سایت
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلا - فروش ویلا - ویلا شمال