شومینه های جذاب و لوکس – قسمت اول

LHD50SS Fireplace 300x186 - شومینه های جذاب و لوکس - قسمت اول

شومینه های جذاب و لوکس – قسمت اول

۲۹ مدل از گرانترین و جذاب ترین شومینه های دنیا

به نظر شما بهترین راه برای گرم کردن منزل به روش مدرن چیست؟ سیستم حرارت مرکزی روش خوبی به نظر می رسد اما روش شیک و لوکسی به نظر نمی رسد. در زمان های گذشته مردم برای تبادل گفتگو  دورهمی کنار شومینه می نشستند که این امر به مرور زمان دچار تغییراتی گردید تا حدی که در سال های اخیر،شومینه ها نسبت به طراحی های اولیه دچار دگرگونی و تغیرات چشم گیری شده اند. در واقع، اغلب مدل های خاص و گران قیمت در خانه های مدرن و لاکچری در سراسر جهان به کار برده شده اند.

کدام اولویت بیش تری دارد؟ کیفیت؟ یا قیمت؟

امروزه هرچقدر که بیشتر هزینه کنید میتوانید کیفیت بهتری از شومینه ها را در یافت کنید. مدل های نوین آن، نسل جدیدی از شومینه ها هستند که چالش بزرگی را بین شومینه های گران قیمت و جذاب در سراسر جهان راه انداخته اند.

اگر شما مدل هایی جذاب و گران قیمت را میخواهید، در ادامه ی مطلب با اورناتتو همراه باشید. در ادامه ما ۲۹ مدل از جذاب ترین شومینه های دنیا را به شما معرفی خواهیم کرد.

۱٫ شومینه Aqueon

این مدل در سراسر جهان به عنوان شومینه ی هیدروژنی شناخته شده است؛ قیمت آن حدود ۵۰۰۰۰دلار و یکی از برترین و گرانترین شومینه های موجود در جهان می باشد.

به دلیل فناوری بالا، این مدل به دود کش نیازی ندارد، و کلیه ی نیاز های آن از طریق دسترسی به یک شیر آب برطرف می گردد. نتیجه ی این فناوری شعله ی زیبایی می باشد که حاصل از سوخت هیدروژن است و به همین دلیل نام این مدل را شومینه هیدروژنی نیز می نامند.

علاوه بر زیبایی شعله ی این شومینه، سوخت این مدل شومینه سوخت سالم و بدون ضرر به حساب می آید.

 

the aqueon fireplace 1459319810 300x150 - شومینه های جذاب و لوکس - قسمت اول

 

۲٫ شومینه چند منظوره

تصور کنید که زمستان در فضای نشیمن خانه هنگامی گرمای دلپذیری را تجربه می نمایید، که  با لذت مشغول تماشای برنامه های تلویزیونی هستید که با شومینه کاملا هماهنگی دارد و در واقع به صورت یک مجموعه ی یکجا و هم زمان خریداری شده اند. قیمت این مدل  ۳۱۵۰۰دلار می باشد، که در واقع شما با خرید این مدل یک سیستم صوتی کامل شامل نمایشگر ال ای دی، سیستم پخش دی وی دی با قابلیت اتصال به اینترنت و یک باس را نیز تهیه نموده اید.

 

vok firplace 300x236 - شومینه های جذاب و لوکس - قسمت اول

 

۳٫ شومینه ترکیبی کریستال و سنگ

طراح این مدل، جاستین لادا بود که طی سفارش یکی از خانه های مجلل شهر اقدام به طراحی این مدل جذاب و خاص نمود. این مدل  بسیار متفاوت تر از نسل شومینه های قبلی بود. در این مدل تنها با لمس سمت راست  میتوان گرمای دلپذیری را در فضا ایجاد نمود. این مدل  تنها در خانه های مجلل جلوه نمایی زیبایی دارد، چرا که طراحی نمای این مدل نیز شبیه به پنجره ی یک خانه ی مجلل می باشد. قیمت این شومینه در حدود ۲۰۰۰۰دلار تقریب زده شده است.

 

justen ladda fireplace 300x238 - شومینه های جذاب و لوکس - قسمت اول

۴٫ شومینه سنگی به سبک ناپلئون

این مدل به دلیل ساختار کلاسیک و طراحی خاص به مدل ناپلئونی شناخته شده است.اگر از بین مدل های لوکس بخواهیم کم هزینه ترین مدل را انتخاب کنیم این مدل بهترین گزینه می باشد.این مدل کلاسیک و خاص یک ریموت کنترل دستی نیز دارد که توسط آن میتوان نوع و میزان شدت شعله ها را به راحتی تنظیم کرد. قیمت تقریبی این شومینه را ۱۳۰۰۰دلار تخمین زده اند.

 

LHD50SS Fireplace 300x186 - شومینه های جذاب و لوکس - قسمت اول

 

۵٫شومینه یا بومرنگ؟

اگر شما برای اتاق نشیمن خود به دنبال شعله های واقعی هستید،”اکو اسمارت”پیشنهاد شگفت انگیزی برایتان دارد.یک مدل شومینه ی خمیده با ویژگی های شگفت انگیز.مهم ترین قسمت در این مدل سطح منحنی صیقلی هست که هم سطح زیرین و هم سطح بالایی به طور هم زمان با یکدیگر کار می کنند.اساس طراحی بدنه ی این مدل باورق های استیل می باشد اما ترکیب چوب، چرم و استیل مدل جذابی را در شومینه های نسل جدید  برای مابه ارمغان آورده است. سطح شیشه ای این مدل شعله های هر دو سطح را از اطراف جدامینماید.سوخت این مدل شومینه با اتانول می باشد.، به همین جهت روشن نمودن و سطح دسترسی به این مدل امری میسر به نظر می رسد. قیمت تقریبی این مدل را ۱۲۸۸۰ دلار تخمین زده اند.

boomerang fireplace 300x231 - شومینه های جذاب و لوکس - قسمت اول

 

هریک از این مدل ها به تنهایی ویژگی های خاصی دارند که با توجه به دکوراسیون و معماری فضای مورد نظر می توان آن را انتخاب نمود. در قسمت بعدی از این مقاله با دسته ی دیگری از شومینه ها که ویژگی های شگفت انگیزتری دارند آشنا خواهیم شد.

 

درباره نویسنده

mahmodi

طراحی سایت
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلا - فروش ویلا - ویلا شمال