ایده هایی ناب برای تزیین دیوارهای ساده!

ایده هایی ناب برای تزیین دیوارهای ساده!

حتما همه شما هم در منازل خود دیوارهایی ساده و بی هیچ تزیینی را دارید. ما در این مطلب می خواهیم به شما ایده هایی در رابطه با تزیین دیوارهای منزل تان ارائه دهیم. شما می توانید دیوارهای منزل خود را با اشیاء بسیاری تزیین کنید که ما در ادامه آنها را به شما معرفی خواهیم کرد.

البته منظور ما از اشیاء، تابلوهای نقاشی هستند. شما با کمی خلاقیت می توانید به راحتی دیوارهای تان را با استفاده از همین تابلوهای به ظاهر ساده به بهترین شکل ممکن تزیین نمایید.

دیوار کوب

کاغذ دیواری، پتینه روی دیوار، تابلو نقاشی، دیوار کوب های سه بعدی و…  جزء عناصر تزییناتی دیوارها هستند.

ما در این مطلب قصد داریم در رابطه با تابلوهای نقاشی به همراه برخی عناصر مکمل آن صحبت کنیم. در این مطلب ما را همراهی کنید تا نکاتی کاربردی را در استفاده از دیوارکوب ها به شما بگوییم.

 

Image 4 56a52bcf5f9b58b7d0db3ba0 - ایده هایی ناب برای تزیین دیوارهای ساده!

 

دیوارکوب های خاکستری و آبی

دیوارکوب ها می توانند بهترین انتخاب برای تزیین کردن دیوارهای منزل مان باشند.

شاید برای خیلی از ما انتخاب کردن یک تابلو کمی مشکل باشد؛اما اگر کلسکیونی از چندین تابلو را داشته باشیم می توانیم به صورت ساده تری آنها را تزیین کنیم.

تزیین دیوارها با استفاده از دیوارکوب بسیار ساده تر از انواع دیگر دیزاین هاست و  بازی با رنگ در هنگام استفاده از دیوارکوب ها، اهمیت بسیاری دارد.

شما در تصویر زیر ترکیبی از رنگ خاکستری و آبی را می بینید که برای تزیین دیوارها استفاده شده است.

 

1 58a913b13df78c345b9184e1 - ایده هایی ناب برای تزیین دیوارهای ساده!

 

دیواری شیک

برای پوشاندن یک دیوار بزرگ با تابلو می توانید از مدل های سایز بزرگ استفاده نمایید. البته برخی از افراد پوشاندن یک دیوار بزرگ را با تعداد زیادی تابلو کوچک ترجیح می دهند!

این بستگی به سلیقه شما دارد که از تعداد زیادی تابلو کوچک  یا از تعداد کمی تابلو بزرگ استفاده کنید. به طور مثال در تصویر زیر برای  پوشاندن دیوار از تعداد کمی تابلو بزرگ استفاده شده است.

 

2 58a9140e3df78c345b918740 - ایده هایی ناب برای تزیین دیوارهای ساده!

 

بازی با رنگ ها

گاهی لازم است ما برای زیباتر به نظر رسیدن دیوار کوب های مان به ترکیب رنگ ها توجه ویژه ای داشته باشیم.

به طور مثال در تصویر زیر می بینیم که رنگ سفید تابلو ها با رنگ خاکستری دیوار، زیبایی چندانی را به وجود نیاورده است؛ به همین دلیل در برخی از تابلو ها از رنگ صورتی به عنوان یک مکمل جذاب استفاده شده تا با دیگر رنگ ها ترکیب زیباتری را ایجاد کند.

 

3 58a9148b3df78c345b91938e - ایده هایی ناب برای تزیین دیوارهای ساده!

 

هماهنگی دیوارکوب ها با دکوراسیون

در تصویر زیر ترکیبی از رنگ سبز، صورتی و بنفش را در دکوراسیون می بینیم. همان طور که در پیداست در تابلو ها هم رنگ هایی متناسب با دکوراسیون انتخاب شده و زیبایی آن را چند برابر کرده است.

 

4 58a9151b5f9b58a3c954d3a3 - ایده هایی ناب برای تزیین دیوارهای ساده!

 

دیوار کوب به سبک کاغذ دیواری

در تصویر زیر می بینیم که صاحب خانه از دیوار کوب ها مانند یک کاغذ دیواری استفاده کرده است؛ تابلوها از کف تا سقف اتاق را پوشانده اند و موجی از انرژی را به بیننده القا می کنند. این سبک دیزاین را افراد خاصی می پسندند؛ اغلب کسانی که از شلوغی لذت می برند از این سبک استقبال خواهند کرد.

 

5 58a915625f9b58a3c954d7ac - ایده هایی ناب برای تزیین دیوارهای ساده!

 

دیوار کوب های سه بعدی

در تصویر زیر نوع خاصی از دیزاین را می بینیم که از عناصر سه بعدی هم استفاده کرده است. در واقع شما می توانید از هر عنصری که بخواهید در کنار تابلوها استفاده کنید. همان طور که در تصویر زیر هم مشخص است از چندین تابلو نقاشی به همراه مجسمه، برای تزیین دیوار ها استفاده شده است که می تواند توجه مخاطب را جلب کند.

 

6 58a915bc5f9b58a3c954dcb9 - ایده هایی ناب برای تزیین دیوارهای ساده!

 

اندازه مهم نیست

در تصویر زیر می بینیم که از چندیدن تابلو با اندازه های مختلف برای تزیین دیوار استفاده شده است. به عنوان نکته نهایی می توانیم بگوییم که در تزیین دیوار، اندازه دیوار کوب ها هیچ اهمیتی ندارد. شما می توانید از تابلوهای بسیاری در اندازه های مختلف برای تزیین دیوارهای تان استفاده نمایید.

 

8 58a9163a5f9b58a3c954e167 - ایده هایی ناب برای تزیین دیوارهای ساده!

 

سخن پایانی

تزیین دیوار با تابلو یکی از روش های محبوب دیزاین در طراحی دکوراسیون به شمار می رود.

حالا اورناتتو برای شما پیشنهاد ویژه ای دارد. نوع خاصی از دیوار کوب ها به نام تابلوهای سایه توسط اروناتتو تولید شده و به فروش می رسد که قطعا برای شما جالب توجه و منحصر به فرد خواهد بود.

جهت دیدن چند طرح نمونه از این تابلوها به اینجا سر بزنید.

درباره نویسنده

efhami

طراحی سایت
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلا - فروش ویلا - ویلا شمال